Reklāmas dizains

 

Reklāmas dizains mūsdienu krāsu pilnajā komunikācijā, starp klientu un preci ieņem ļoti lielu lomu. Reklāmas plakāti, bukleti, reklāmas televīzijā, internetā un radio ir mums visapkārt un tās veido daļu no kopējās pilsētas vides. Reklāmas materiālu ir nepieciešams izstrādāt ļoti precīzi, pārdomāti un radoši, lai tā pārliecinoši, ar māksliniecisko izteiksmes līdzekļu palīdzību, uzrunā un piesaista potenciālo klientu uzmanību.

 

Dizaina studija “ArtDeville” piedāvā izstrādāt reklāmas plakātus, bukletus, flajerus un vides reklāmas, kā arī mājas lapu banerus un virtuālos plakātus, veicot atbilstošu izspēti Jūsu individuālajai darbības jomai, izpētot mērķauditoriju un piemeklējot vislabākos mākslinieciskos izteiksmes līdzekļus un tēlus, lai radītu perfektu, oriģinālu un atraktīvu reklāmu tieši Jums!

Reklāmas plakātu, bukletu un flajeru izstrāde sākot no 50 €

Vides reklāmas sākot no 50 €

Mājas lapas izstrāde, mājas lapas, reklāma, dizaina studija "Artdeville", bukleti, plakāti, reklāmas dizains

 

 

Katrs dizaina projekts ir individuāls gan pēc sarežģītības, gan tehniskā risinājuma, tāpēc lai noskaidrotu precīzas reklāmas materiāla izmaksas, lūgums zvanīt uz tel. 26197532 vai rakstīt uz e-mailu: info@artdeville.net