Mājas lapu izstrāde

Mājas lapa mūsdienu biznesā, izklaidē un praktiski ikdienā ir ieņēmusi ļoti nozīmīgu un pat pašsaprotamu lomu. Estētiski kvalitatīva un pārdomāta mājas lapa liekas tik pašsaprotama, ka pat nepiefiksējam cik nozīmīgs un pārdomāts darbs tajā ir ieguldīts. Mājas lapa ir kā virtuālā vizītkarte, tā sniedz apmeklētājam pirmo priekšstatu par firmu vai pakalpojumu, tas notiek caur krāsām, kompozīciju, ergonomiku un lapas radošumu. Katrs lapas apmeklētājs to apzināti vai neapzināti nolasa un izdara savus secinājumus vai vēlas uzzināt vairāk par firmu vai pakalpojumu. Tieši tāpēc mājas lapai jābūt profesionāli pārdomātai un pareizi izstrādātai, kā arī oriģinālai un interesantai, lai tā nenobālētu un izceltos starp citām mājas lapām, kurām ikdienas steigā tik bieži izskrienam cauri.

Dizaina studija “ArtDeville” piedāvā izstrādāt radošas, oriģinālas, profesionālas un atbilstošas katra klienta individuālajām vajadzībām mājas lapas, kas atbilst mūsdienīgākajām dizaina tendencēm un tehnoloģijām.

 Individuāla dizaina mājas lapu izstrāde sākot no 400 €

Mājas lapas izstrāde, mājas lapas, web dizains, dizaina studija "Artdeville", mājas lapas izveide

 

Katrs dizaina projekts ir individuāls gan pēc sarežģītības, gan tehniskā risinājuma, tāpēc, lai noskaidrotu precīzas mājas lapu izstrādes izmaksas, lūgums zvanīt uz tel. 26197532 vai rakstīt e-mailu: info@artdeville.net