Interjera dizains

 

Interjera dizains ir viens no svarīgākajiem krāsu, formu, kompozīciju un stila kopu apvienojumiem ar to mēs saskaramies mājās, darbā un atpūtā – telpa un tās burvība mūs pārsteidz ik mirkli. Pareizs, ergonomisks, saistošs un katrai individualitātei piemeklēts interjera dizains, rada mūsos prieku uzturēties telpās, sajust harmoniju un emocionālo pacilātību. Veiksmīgam interjera dizainam nepieciešama ļoti profesionāla un individuāla pieeja, lai atrastu katra klienta un telpas dvēseles atslēgas un piemeklētu radošu un atbilstošu risinājumu.

 

Dizaina studija “ArtDeville” Jums palīdzēs atrast visatbilstošāko interjera dizaina risinājumu, kas sevī ietvers plašo un skaisto krāsu pasaules noslēpumu savienojumā ar formu dinamiku un kompozīciju burvību. Jūsu mājoklis vai sabiedriska telpa ir burvīgs mākslas piedzīvojums aiz aizslēgta grāmatu vāka un lai to atvērtu ir nepieciešama tikai pareizā atslēga.

Interjera dizaina izstrādē ietilpst:

 Skiču izstrāde
2D rasējumi
3D vizualizācijas izstrāde (realizēta projekta virtuāls makets)
Mēbeļu un aksesuāru piemeklēšana
Projekta darba gaitas uzraudzīšana

 

Katrs dizaina projekts ir individuāls gan pēc sarežģītības, gan tehniskā risinājuma, tāpēc lai noskaidrotu precīzas reklāmas materiāla izmaksas, lūgums zvanīt uz tel. 26197532 vai rakstīt uz e-mailu: info@artdeville.net